Michael Tomáš se představuje

Autor: Michael Pidži Tomáš <michaeltomas(at)hdkhk.cz>, Téma: Názory Michaela Tomáše, Vydáno dne: 07. 09. 2010

Představuje se další ze studentů (a skautů), kandidujících za HDK.

MICHAEL TOMÁŠ
(pár slov o sobě)

Narodil jsem se na jaře roku 1988 v Hradci Králové. Zde jsem také chodil na ZŠ Zálabí. Následující 4 roky jsem navštěvoval Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína. Momentálně studuji 3. ročník politologie a bezpečnostních a strategických studií na Masarykově univerzitě v Brně. Město Brno jsem si na první pohled zamiloval a to díky studentskému kouzlu a spoustě kulturního vyžití pro mladé a tyto své poznatky bych se rád pokusil přenést i do Hradce.

Jsem dlouholetým členem 18. Smečky (skautského oddílu), dva roky jsem i aktivně působil ve vedení oddílu. Nejenom vedení, ale i skauting jako takový mi mnoho dal a rád bych tyto zkušenosti, myšlenky a hodnoty sdílel i s ostatními. Myslím, že má kandidatura mi k tomu alespoň částečně dává prostor.

Dlouhou dobu jsem byl též aktivním členem klubu vojenské historie Garda města Hradce Králové, čehož jsem musel z důvodu studia v Brně zanechat.

Nejčastěji vyhledávám prostředí a atmosféru Dobré čajovny a mnoha hradeckých hospod. Mezi mé zájmy dále patří vojenská historie, čtení, internet a přátelé a bezstarostný život studenta se vším co k tomu patří.

Jsem sice mladý, ale nedomnívám se, že by to bylo ke škodě věci, právě naopak. Myslím si, že díky tomu, mohu do politiky přinést něco nového, jiný pohled na věc, co zde doposud chybí. Také nejsem zatížen žádnými politickými vztahy, ani ničím podobným. Hlavně jsem plný potenciálu a různých nápadů, které bych se nebál prosadit.

Jsem bez jakékoliv politické příslušnosti, proto také kandiduji za Hradecký demokratický klub, ve kterém bych chtěl, promítnou své, byť malé, zkušenosti a velké ideály a představy.