Jindřich Šaršon se představuje

Autor: Ing. Jindřich Šaršon <jindrichsarson(at)hdkhk.cz>, Téma: Názory Jidřicha Šaršona, Vydáno dne: 10. 09. 2010

Člen finančního výboru a porevoluční zastupitel píše pár slov o sobě.

Ing. Jindřich Šaršon
(pár slov o sobě)


     Narodil jsem se v Hradci Králové a celý svůj život jsem prožil na Novém Hradci Králové, který mám rád a líbí se mi tu. Je mi 57 let, mám rád pobyt v přírodě, jízdu na kole, plavání a aktivně lyžuji i jezdím na běžkách. Žiji v rodinném domku spokojeně se manželkou Mirkou a třemi syny a máme již dvě vnoučata.

     Vystudoval jsem slaboproudou průmyslovku v Pardubicích a ĆVUT obor ekonomika a řízení energetiky. Od roku 1978 pracuji v Elektrárně Opatovice v různých technických a manažerských funkcích. Většinu svého profesního života jsem pracovat na úseku distribuce tepla EOP, v současné době pracuji jako jeho vedoucí.

     Nebyl jsem členem KSČ, po roce 1989 jsem vstoupil do Občanského hnutí a v období 1990-4 byl zvolen do Zastupitelstva města Hradce Králové. Po rozpadu Občanského hnutí jsem zůstal členem Hradeckého demokratického klubu. Od 90-tých let jsem členem Finančního výboru zastupitelstva mHK a již dvě volební období jsem předsedou dozorčí rady hokejového klubu HC VCES Hradec Králové. Od počátku devadesátých let jsem členem komise místní samosprávy na Novém Hradci Králové.

     Mým dlouhodobým krédem je nepolitická slušná služba městu, ve kterém žiji.

září 2010