Osobní náhled na povolební vyjednávání

Autor: MUDr. Zdeněk Fink <zdenekfink(at)hdkhk.cz>, Téma: Názory Zdeňka Finka, Vydáno dne: 19. 12. 2010

Otiskujeme text, který lídr HDK poslal redakci www.denik.cz (Hradecko).

Paní Hodasová,
jako plně vytížený člověk nemám mnoho času číst výběry tisku. Rád bych ale využil šance, poskytované internetem a poslal Vám a Vaším čtenářům náhled na povolební jednání s paní ing. Orgoníkovou.

Hradecký demokratický klub je patriotský spolek vcelku vážených hradečáků. Nikdo z nás nejde do politiky primárně za karierou. Jsme zvyklí jednat v životě rovně. Známe se navzájem. Máme své jasné morální zásady.

Já sám jsem v životě potkal desítky tisíc lidí. S někým takovým jako je paní ing. Hana Orgoníková jsem se ale dosud nesetkal. V nedávném rozhovoru o Evropě zmínil Helmut Schmidt, bývalý kancléř spolkové republiky 3 kategorie lidí. Všichni normální, kteří v dětství něco ošulili a dodnes je to mrzí, potom lidi s kriminálními sklony a třetí nejhorší kategorii investiční bankéře.

Já přidám čtvrtou kategorii paní ing. Hanu Orgoníkovou. Dámu, kvůli které několik mých přátel opustilo ČSSD, ženu naprosto neuvěřitelně prolhanou, člověka bez jakéhokoli názoru a kreditu.

Uvedu jediný příklad z jednání s výše zmíněnou osobou. V neděli ráno po volbách v hradeckém Střeláku. Cituji paní ing. Orgoníkovou: "Pane doktore, víte proč máme tak krátký volební program? Protože jsme nechtěli nic slibovat, můžeme napravo i nalevo."

Stačí. Na jednáních byla doprovázena ne zastupiteli, ale jakýmsi panem dr. Formanem. Doporučuji na Googlu najít Miroslav Forman, stojí to za to.
Jinak si vážím všech zastupitelů, kteří jdou do politiky s čistými úmysly a snahou zlepšit veřejné věci. Všech, bez vyjímky.