Názory Pavla Rytíře

Na dračí lodi proti ODS

Netradiční představení některých kandidátů do krajských voleb 2008. 19.června se v rámci Dne Labe utkaly dračí lodě koalice Volba pro kraj (SOS + VPM s podporou US-DEU) a ODS.
Převzato z www.stranaos.cz/hradec/kraj.

   
Posádka Volby pro kraj opatrně nastupuje do lodi (vlevo)  Závodící posádky vjíždí do druhé poloviny trati, vzadu "Kotěrovo" muzeum (vpravo)

Posádku Volby pro kraj ve žlutých tričkách a s pádly se žlutým listem tvořili samí začátečníci. Mezi nimi dosavadní krajští zastupitelé koalice Václav Ludvík a Petr Kubát, předsedové VPM a SOS Josef Malíř a Pavel Rytíř, kandidát do Senátu starosta Vrchlabí Jan Sobotka, hradečtí zastupitelé Zdeněk Fink a Arnošt Urban a jako host krajský zastupitel Pardubického kraje Tomáš Kopecký.

   
Petr Kubát a Pavel Rytíř na pravoboku(vlevo)  Tři metry za cílem (vpravo)

Zajímavý zážitek pro soutěžící a možná i pro diváky. A výsledek závodu na 200 m: ODS 56,98 sec., Volba pro kraj 57,31. Těsný výsledek naši o něco hmotnější a o něco starší posádky.

   
Návrat ke břehu (vlevo)  Většina posádky VpK s hostující bubenicí (vpravo)

Zapůjčené dračí lodě ani posádky neutrpěly žádné podstatné škody. A kouzlem nechtěného byla asi barevná kombinace lodi ODS - modrá trička a pádla s rudým listem?!
A teď už naší koalici nezbývá, než udržet nejvýše stejný odstup od ODS i v získaných hlasem voličů v podzimních krajských volbách.
Pavel Rytíř

(c) Foto pro Garamon, Hradec Králové Otmar Petynjak.

Počet přečtení při převzetí z www.stranaos.cz/hradec/kraj: 444.

| Autor: Ing. Pavel Rytíř | Vydáno dne 20. 06. 2008 | 3443 přečtení | Počet komentářů: 22 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.stranaos.cz
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!